Asem Emlak

KURUMSAL

Ege Bölgesinin Gayrimenkul Devi ASEM

ASEM group, Türkiye ve Avrupada faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu olup birçok ulusal ve uluslararası kuruluşlara üye iş ve kalite standartları sertifikalarına uygun 25 yıllık iş deneyimiyle bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kendine özgü konut sistemleri ile nitelikli konut üretiminde yeni bir dönem başlatan firmamız hizmet ve kalite anlayışıyla inşaat ve Emlak  alanında saygın bir konuma gelmiştir.
Firmamız teknolojisi ve kalitesinin yanı sıra ürettiği konutları söz verdiği tarihte müşterilerine teslim etmesi ve satış süreçlerini sorunsuz bir şekilde yapması ile  son derece güven veren bir kuruluş haline gelmiştir. Temel prensibi güven, kalite ve zaman olan firmamız yoğun çalışma temposuyla zamana karşı yarışarak detayları göz ardı etmeden kaliteye dikkat ederek ortaya koyduğu işler ile sektörde gelişmesini sürdürmektedir.
ASEM bünyesinde inşaat, turizm, satış sonrası, sigorta, finans danışmanlığı, pazarlama, ithalat, ihracat, taahhüt, emlak ve yönetim organizasyonları yer almaktadır.
Ege Bölgesinin Gayrimenkul Devi ASEM

ESTETİK

Ülkemizde şehircilik ve yapı tasarımının
önemi yeni anlaşılmakla birlikte, bu 
konuda çok şey yapıldığı söylenemez.
Asem Group, yapı tasarımında estetik 
kaygılarını hiçbir zaman yitirmemiş ve 
girdiği her sokak, cadde ve şehrin en güzel
yapısını yapmaya ve sizlere sunmaya devam etmektedir..
ESTETİK

DENEYİM

ASEM Group, Türkiye ve Avrupa genelinde
hizmet veren bir şirketler grubudur.Şirket 
yöneticilerimiz 25 yılı aşkın 
süredir inşaat, turizm, satış sonrası 
hizmetler,sigorta, satış
ve pazarlama konusunda eğitimli ve 
uzmankadrosuyla siz müşterilerimize
hizmet vermektedir.
DENEYİM

HIZ

Pazarlamada hız; teknik donanım,
iyi organizasyon ve güç gerektirir.
Asem Group, tüm bu özelliklere sahip
olmasının avantajı ile çok kısa bir sürede
satış sürecini  bitirmekte ve kusursuz olarak
müşterisine tapusunu hazır hale getirmektedir.

HIZ

EKONOMİKLİK

Yapıda en önemli faktörlerden biri EKONOMİ dir. Bu genelde ucuzluk olarak algılansa da esas olarak, yapınızın kullandığınız süre boyunca size toplam maliyetidir. Yani kullanım esnasında ilave yaptığınız imalatlar, su ve elektrik sarfiyatı vs.... ‘‘Asem Group  szilere en uygun gayrimenkulu bulurak bunları minimuma indirmenizi sağlamaktadır’’
EKONOMİKLİK

FONKSİYONELLİK

Aslında tüm sorularınızın cevabı, öncelikle evinizi tasarlayan mimar dadır. Yapı tasarımı, insan yaşamına ve alışkanlıklarına direkt temas eden,
çok kapsamlı bir iştir. Evinize veya işyerinize girdiğiniz andan itibaren, artık tasarımın yönlendirmesiyle yaşarsınız. Bu sizin mutluluğunuzu dahi etkileyen bir unsurdur. Kullanımınıza en uygun tasarım şüphesiz ki ihtiyaçlara en iyi cevap veren ve tüm yönleriyle kullanışlı olanıdır.
FONKSİYONELLİK

KONFOR

Sizi saran ve yaşamaktan mutlu olduğunuz mekanlar, özellikle konforlu olanlarıdır. ‘‘Asem Group sizi konforla buluşturuyor.’’
KONFOR

SAĞLAMLIK

ASEM Group olarak tüm yapılarda, ‘‘Afet Bölgelerinde Yapılacak Yapılar Hakkındaki Yönetmelik’’ kurallarına eksiksiz uymaktayız. Geleneksel yapı üretim tekniklerinin yanlışlarından arınmış, bilimsel temellere dayanan, yenilikçi ve teknik uygulamalarla, doğal afetlerde azami dayanıklılığı gösterecek yapıları buluyor ve sizlere sunuyoruz . Asem Group olarak ‘‘hiç kimsenin insan hayatı ile oynama hakkı yoktur’’ fikrine inanıyor ve bu düşünceyle hareket ederek hep daha yeniyi, daha sağlamını seçmenize yardımcı oluyoruz.
SAĞLAMLIK

KALİTE

Mükemmeliyetçi yaklaşım anlayışına sahibiz.  ASEM, kalite, hizmet ve güveni garantileyen acenta, inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin üyesi olduğu uluslar arası organizasyonlara üyedir..
 
KALİTE

VAZGEÇİLMEZLERİMİZ

1. Dünya standartlarını yakalamak için prensiplerden ödün vermeyen
2.  Nitelikli Danışmanlarla çalışan
3. Yapının temelinden iskanına kadar her aşamada ilgili idare ve yapı denetim kuruluşlarını araştırarak onaylarını alan
4. Tüm inşaatlarda TSE belgeli ve garantili malzemeler kullanan Firmalarla Çalışan
5. Müşterilerine satış sonrasında da yanlarında olduğunu hatırlatan

VAZGEÇİLMEZLERİMİZ

Sosyal Medya'da Paylaş

PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ